Ženy Pastelky na domácí palubovce opět vítězně. Tentokrát nad Nymburkem 75:61.

Vítězství s rezervou Nymburka:

V nedělním dopolední jsme dohrávali utkání  druhého kola finálové skupiny, kdy našim soupeřem byla rezerva extraligového Nymburka. Tým hostí dorazil k utkání pouze v 7 hračkách, ale v jeho středu dvě hráčky ligového A týmu( Gallasová, Žampová). Především hráčka s číslem 9 Gallasová nám dělala největší starosti.
Od úvodních minut se jednalo především o velký boj než o pohledný basketbal. Ale i to je občas na palubovkách vidět. Po prohrané první čtvrtině jsme lépe začali bránit a soupeři do poločasu odskočili na 10 bodů. Ve druhém poločase se soupeři podařilo stáhnout na 7 bodů, ale větší drama jsme již nepřipustili, naopak jsme soupeři odskočili až na konečných 14 bodů. Skóre utkání tedy 75:61.
Ve finálové skupině jsme tedy splnili cíl a vyhráli obě utkání. Nyní nás čekají silní soupeři na jejich
palubovkách. V sobotu 10. března jedeme do Prostějova a v neděli 11.3. hrajeme na hřišti stále neporažené BA Sparty. Určitě jedno vítězství chceme