Z pohledu trenérky:

Dnešní zápas holky nebojovaly s hráčkami Severočeska, ale samy se sebou. Ale i takové zápasy nás potkají a je nutné se s tím poprat. Myslím, že výsledek 1.čtvrtiny (19:2) mluví za vše. Zoufalství v očích holek bylo obrovské, ale věděly, že se s tím musí poprat samy. Při vstupu do druhé čtvrtiny však dokázala Dominika Drábková svou nikdy nekončící bojovnosti, strhnout ostatní holky zpět do hry. A od té doby jsme hrály vyrovnané utkání. Náskok domácích byl ale dostatečný a tak si vedení udržely až do konce. I přes dnešní porážku si holky zaslouží pochvalu, že zápas nevzdaly, ale naopak dokázaly s počáteční frustrací bojovat a vyhrát tak samy nad sebou heart.

Severočesko : Pastelka MB 66:50

Body: Vitovská 28, Havelková 15, Drábková 4, Makovcová, 2, Hušková 1, Pražáková, Ondráčková, Růžičková

Z pohledu Hráček:

Severočesko pro nás byl soupeř se kterým nebylo vítězství nikdy jednoduché, stálo vždy hodně modřin a škrábanců, ale nakonci utkání byla výhra vždy na naší straně,krom posledního utkání, kdy nám výhra utekla jen o 4 body.S tím, že na soupeře máme, jsme i do zápasu nastoupily. Ale hned po první čtvrtině, která dopadla 19:2 pro Severočesko, nám došlo, že štestí nám dnes nebude přát. A hned v druhé čtvrtině jsme ztrátu 17-ti bodů sice nedokázaly změnit ,ale čtvrtinu jsme uhrály s rozdílem pouze dvou bodů. I když jsme od druhé čtvrtiny začaly bránit ,proměnovat koše a bojovat o míče nedokázaly jsme dohnat ztrátu z první čtvrtiny a tak zápas skončil 66:50 pro domáci tým.