V pátek 5.4.19 děvčata liga U17 odjela do dosud neporažených Litoměřic:

očima trenérky: U17 dnes předehrávaly utkání s Litoměřicemi. Věděly jsme, že zápas o všední den je těžký, a že Litoměřice jsou soupeř, kterého jsme letos nepokořily. Bohužel se nám to nepovedlo ani dnes. Odjely jsme se smolnou prohrou o jeden bod 56:55. Nezasloužily jsme si vyhrát. Holky soupeře velice podcenily a jejich výkon byl neskutečně laxní. Bez tvrdé a precizní obrany se takovéto zápasy nevyhrávají. Holky však svou hru začaly hrát až 3 minuty před koncem utkání a to je v takovém vyrovnaném zápase opravdu pozdě. Každopádně tento zápas dal holkám opravdu spoustu zkuseností, hlavně tu že pokud bojují, tak zvládnou otočit zápas z -16 bodů na rozdíl pouhého jediného bodu. Ale také si musí samy u sebe srovnat, že zápas trvá 40 minut a hrát pouhé 3 minuty je opravdu málo!

M.

očima hráček: Do první čtvrtiny jsme vstoupily ještě hůře než v předchozích zápasech , přestože Litoměřice měli dneska špatný den, tak my měly boužel ještě horší. V prvním poločase jsme nezvládly hrát společně, i když byla bedna zacpaná, stále jsme se snažily najíždět, a proto poločas skončil se ztrátou 9 bodů (30:21). V druhém poločase jsme si začaly více nahrávat,ale nedokázaly jsme využít chyb,které soupeř dělal a že jich nebylo málo. Naší hru jsme předvedly až v poslední čtvrtině, která skončila 6:21 pro nás, boužel to na výhru nestačilo a zápas skončil 55:56 pro domácí. D.

Litoměřice x Pastelka MB 56:55 no

Body: Drábková 12, Havelková 11, Růžičková 1O, Vitovská 9, Hušková 7, Šípková 4, Červinková 2, Ondráčková, Pražáková, Klosová

Sobota 6.4. vítězně pro U12 i pro ženy I.ligy:

semifinále I.ligy žen: Ško- Energo MB x Pardubice 74:62 yes

Body: Dřevová 22, Šípová 15, Nezdařilová 14, Růžková 9, Matulková 6, Natabou 6, Vitovská P. 2, Houšková

U12 kraj: Pastelka MBx Beroun 84:29, druhý zápas 85:26 yes

V Neděli se nepovedlo ženám zopakovat výsledek ze soboty a prohrály o 1.bod v II.kole semifinále:

Ško-Energo MB x Pardubice 73:74  no

Body: Natabou 28, Dřevová 13, Růžková 11, Kelbichová 7, Šípová 6, Havelková 4, Matulková 3, Červinková 1, Vitovská P., Houšková,

2. Místo Šmoulinek. Pardubice a Olomouc pokořeny, pouze na chlapce z Dubeče jsme nestačily, ale i za tento bojovný výkon proti starším klukům veliká pochvala. Navíc už se začínají prosazovat i prckové a tak padají premierové koše.