Liga U17

Očima trenérky:

Jupiiiiiii, vezeme vítězství z Kralup! Ani tak nejde o body, ale o to, že holky zase poznávám. Začátek nám nevyšel, ale to přičítám pozdnímu příjezdu kvůli dnešní kolabující dopravě. Naštěstí jsme si domácí nenechaly utéct a to byl klíč k úspěchu. Když jsme pak ve druhém poločase na ně vyběhly a holky se rvaly v obraně s takovou vervou jako už dlouho ne, tak náskok narůstal. Domácím se podařilo přiblížit se, když je fanoušci hnali hlasitou podporou dopředu, ale holky nezpanikařily a dlouhými útoky je nepustily na rozdíl menší než finálních 6 bodů. Toto vítězství je cenné hlavě proto, že si holky spravily chuť a už teď se těšíme na velikonoční turnaj, kde budeme bojovat, abychom se nevrátily s "prázdnou". M.

BK Kralupy : Basket Pastelka 65:71 yes

Body: Havelková 24, Vitovská 18, Drábková 9, Pražáková 6, Šípková 6, Růžíčková 4, Hušková 2, Červinková 2, Makovcová, Klosová

Očima hráčkyPo delší době se nám podařilo uhrát zápas v náš prospěch a to hned od samého začátku. V prvních minutách jsme sice soupeře klasicky podcenily a nechaly si dát dva koše, ale soupeřův náskok jsme dohnaly, začaly být důslednější v obraně a proto bylo pak scóre celou dobu pro nás. I když měly kralupy výškovou převahu, tak rozhodčí viděli většinu faulů při střelách i mimo ně a proto bylo necelých 20 bodů z celkového scóre pouze z trestných hodů.V poločase na tabuli svítilo scóre 31:37 pro nás a ikdyž jsme dokázaly rozdíl během 3.čtvrtiny zvyšít (48:58) na konci utkání byl stejně výsledek o 6 bodů a to 65:71.