Očima trenérky: Přestože poslední zápas sezóny neskončil výhrou, tak za svůj výkon se holky opravdu nemusí stydět. Zápas byl rychlý a tvrdý, což bylo jasné již od doby, kdy jsme zjistily, že USK dorazilo s extraligovou sestavou. Každopádně holky zápas nevzdaly a bojovaly celý zápas, za co zaslouží pochvalu.
Teď už nás čeká příprava na kvalifikaci, která nás čeká v květnu. M.
Pastelka x USK Praha 43:100

Body: Vitovská 10, Pražáková 8, Drábková 6, Hušková 4, Šípková 4, Havelková 4, Ondráčková 2, Makovcová 2, Růžičková 2, Klosová
Očima hráčky:
Když dneska přijel tým hostů s extraligovými hráčkami bylo nám jasné, že výhra dnes nehrozí. A po konci první čtvrtiny s rozdílem 17 bodů se nám to okamžitě potvrdilo (11:28). I když zápas nebyl v náš prospěch, myslím, že budu mluvit za všechny, když řeknu, že utkání jsme si užily, každá jsme si odehrály nějaké minuty na hřišti a i přestože nebyl zápas za celých 40 minut v náš prospěch, byla vidět snaha a chuť hrát. D.