V sobotu před podzimníma prázdninama nás doma čekal silný soupeř z Kolína, ve kterém jsou na půl namíchané dívky a chlapci. Podle výsledků z minulých kol, byl soupeř jasný favorit. Úvod do utkání Pastelkám vyšel dobře a po prvních 4 minutách byl stav vyrovnaný 8:8 pak se, ale ukázala síla druhé pětky Kolína, která nás jednoznačně přehrávala. Naprosto stejný scenář se odehrával i ve druhé čtvrtině. V poločase jsme prohrávaly 16:41. Na druhou půlku jsme vyzkoušely prohodit pětky, ale v podstatě se toho moc nezměnilo, soupeř byl nad naše síly. Konečné skóre 33:76. 

Druhý zápas měl velice podobný scénář a prohrály jsme ho 22:52. Největší slabinou Pastelek byla určitě obrana, kde jsme dělaly za soupeřem tvz. ocásky a dále také výhoz z autu, při kterém jsme ztratily mnoho míčů. Přesto, že to na trénincích trénujeme, máme s výhozem stále problém a tak nám nezbývá nic jiného než dál trénovat, trénovat a trénovat. Na výsledcích se také podepsalo, že některé hráčky měly tzv. den blbec a nepředvedly ani polovinu z toho co umí, ale i to se občas stává, takže hlavu vzhůru a hurá na příštího soupeře ze Slaného 9.11.

Body za obě utkání: Makovcová 27, Nováková 6, Vaverková 5, Jančárová a Kadaníková po 4, Adamcová 3, Tůmová, Sivach a Dostálová po 2, Kaiserová a Krásná.