O víkendu jsme narazily postupně na družstvo Slovanky v sobotu a v neděli na družstvo Kladno.

Sobotní soupeř přijel oslabený o své dvě nejlepší hráčky a od začátku utkání bylo jasné, že to holky můžou pojmout tréninkově a připravit se tak na silnějšího soupeře na neděli. Po průměrném výkonu jsme vyhrály první zápas 90:5 a druhý 88:0. Ve hře se protočily i ty nejmladší hráčky, které mohly nasbírat zkušenosti.

Pastelka x Slovanka

Body: Strnadová 30, Zvercová 22, Buriánková 20, Adamcová E. 19, Kellerová 16, Schulzová 14, Devátá 12, Řezáčová 12, Traspeová 10, Dvořáková 8, Makovcová 6, Syrovátková 3, Gregorová 2,  Zatloukalová, Adamcová B.

 

V neděli jsme odjely na Kladno, které má velmi vysoké a dobře stavěné družstvo. Pokud jsme chtěly uspět, tak jsme musely vycházet z tvrdé obrany a nepustit soupeře do hry, což se nám až na prvních pět minut hry dařilo po celé utkání a to vedlo ke dvěma výhrám, 41:69 první zápas a druhý 45:52. Všechny hráčky i Ty, které se nedostaly v prvním zápase na hřiště musím pochválit za předvedený kolektivní výkon a podporu holek, které právě hrály. Ve druhém zápase si zahrály již všechny. Další utkání náš čeká v sobotu 23.11. ve Slaném a doufám, že navážeme na tento povedený víkend.

 

Kladno x Pastelka

Body: Buriánková 30, Zvercová 22, Kubínová 14, Schulzová 11, Adamcová E. 9, Zatloukalová 8, Kellerová 7, Strnadová 7, Řezáčová 5, Traspeová 4, Devátá 4, Dvořáková, Gregorová, Syrovátková, Adamcová B.