Ženy ŠKO-ENERGA potvrdily svou pozici a do play off vstupují z druhého místa.
Sobotní utkání bylo ve znamení "nezranit se", což chvílemi bylo těžké. Každopádně jsme byly krok před soupeřem už od prvního koše, který vstřelila Dominika Drábková, hráčka U19. Po celé utkání jsme zápas měly ve svých rukou a nakonec se i radovaly z vítězství. Ale spíše proto, že soupeř už poraženě vstoupil do haly a pak také do celého utkání.
Věděly jsme, že nedělní zápas bude těžší a že soupeř se bez boje nevzdá, ale my jsme šly do zápasu s jasným cílem. Chtěly jsme ukončit základní část vítězstvím a to se nám nakonec povedlo. Soupeř se s námi snažil držet krok a přestože jsme celý zápas vedly docela velkým rozdílem, tak kolikrát soupeřky zvládly stáhnout skóre na rozdíl 10 bodů a tím bylo udržené tempo až do konce utkání. Nakonec jsme však svůj úkol splnily, získaly za víkend plný počet bodů a za 14 dní vstupujeme do play off domácími utkáními proti družstvu z brněnských Žabin.
ŠKO-ENERGO MB x Prostějov 89:44
body: Mocová 18, Dvořáková 15, Šípová 13, Růžková 9, Dřevová 7,Kelbichová 7,Košvancová 6, Drábková 6, Růžičková 4, 
Matulková 2,Červinková 2

ŠKO-ENERGO MB x Havířov:
body: Růžková 23, Dřevová 21, Šípová 15, Dvořáková 10, Mocová 6, Kelbichová 5, Bolardtová 5, Košvancová 1, Růžičková, Drábková, Červinková, Matulková