Dvakrát rozhodla jedna pokažená čtvrtina.

V neděli 15.3. zajížděly U13 na BK Prosek, se kterým doma utrpěly jedny z nejhorších porážek (14:73 a 12:81). Vstup do prvního utkání děvčatům moc nevyšel, špatně bránily a velice špatně si přihrávaly, po první čtvrtině vedly domácí 16:4. Druhá čtvrtina byla už vyrovnanější (17:12), začly jsme se prosazovat, ale stále jsme nebránily dobře. Ve druhém poločase jsme byly jasně lepší tým, donutily jsme soupeřky k chybám, které jsme trestaly rychlými protiútoky. Bohužel ve čtvrté čtvrtině jsme 18b rozdíl dokázaly stáhnout pouze na 10b. Výsledné skóre bylo 61:51 pro domácí družstvo.

Druhý zápas jsme začaly velmi dobře a nesl se v duchu druhé poločasu. I když soupeřky lehce vedly 31:24 po prvním poločase, měly jsme na to je porazit, jenže ve třetí čtvrtině přišel obrovský zkrat, přestala se dařit střelba a navíc jsme dělaly velké chyby v obraně, třetí čtvrtinu děvčata prohrála 18:4. Do poslední čtvrtiny jsme šly s tím, že se pokusíme 21b rozdíl stáhnout. Příležitost jsme měly, několikrát se děvčata dostala sama pod koše, ale nebyla schopná zakončit. Poslední čtvrtina skončila remízou 10:10 a tak děvčata prohrála 21b rozdílem 59:38. I tak děvčata za oba zápasy zaslouží pochvalu, nebýt jedné pokažené čtvrtiny v obou zápasech, hrála vyrovnaný zápas s týmem, se kterým doma prohrála rozdílem 70b.

Body za oba zápasy: Anička V. 15, Šárka 14, Kája Š. 12, Žužu 10, Tamča 9, Kája D. 8, Olí 7, Nelča 6, Léňa a Terka O. 4, Barča a Anča S.

Tento zkušený muž vždy ví, kde se dá koupit Cialis! Tyto znalosti a dovednosti už zachránil mnoho rodin. Pak síla, která člověka drží podíl v tónu. Péče o rodinu je požadováno, aby každý.