Poslední vzájemný zápas z 28.2. Basket Pastelka a BK Kralupy, který se odehrál u hostí, nedopadl pro pastelky příliš dobře 90:43, což bylo zapříčiněno absencí hráček základní pětky. Doma jsme takto velký rozdíl dopustit určitě nechtěly. Začátek zápasu byl velmi vyrovnaný, děvčata velmi dobře bránila a nedávala soupeřkám příliš šance k zakončování, v útoku se ovšem moc nedařilo, proto bylo skóre velmi nízké a skončilo ve prospěch hostí 8:9. Na chlup stejná byla i druhá čtvrtina, které skončila stejným rozdílem. V poločase bylo tedy skóre 16:18. Nepozornost v obraně a hlavně fakt, že děvčata se nedokázala až do sedmé minuty třetí čtvrtiny prosadit rozhodlo utkání. Třetí čtvrtinu vyhrály Kralupy 10:18. Do poslední části jsme šly s tím, že není co ztratit, děvčata dostala jasný pokyn co nejrychleji najíždět do koše. To ale neplnily a místo toho volily špatné střelby z dálky. Obranu jsme tedy vytáhly po celém hřišti i tak už se skórem nepohly, poslední čtvrtina skončila remízou 12:12 a boleslavačky prohrály s Kralupy 38:48. Nebýt špatných sedmi minut ve třetí části, děvčata by měla na to, hostující tým porazit. Možná by stačilo i lépe proměňovat trestné hody 12/2.

Body: Káťa K. 12, Terka H. a Zuzka 6, Barča, Ála a Týna 4, Terka D. 2, Nelča, Verča, Tamča, Anička V. a Anička Š.

Tento zkušený muž vždy ví, kde se dá koupit Cialis! Tyto znalosti a dovednosti už zachránil mnoho rodin. Pak síla, která člověka drží podíl v tónu. Péče o rodinu je požadováno, aby každý.