PORG Praha - Pastelka MB

24:62

(4:11,11:28,20:42)

V sobotu 21. března nás čekal soupeř a tím byl PORG. Tento zápas pro nás měl být přípravou na kvalifikaci, protože PORG je pro nás dobrý protihráč, má dobré a velmi vysoké hráčky,  na kterých si toho můžeme hodně vyzkoušet. Před zápasem jsme se v šatně připravovaly na tři nebezpečné hráčky, na Genzerovou, Zemanovou a Szakovou. Přijela pouze Szaková.

Před hrou jsme dostaly pár úkolů, nefaulovat, doskakovat a zajistit, protože nám PORG dal minule dost bodů za breaky.

Na začátku nám hra moc nešla, jakákoliv střela končila čepicí a také nám daly pár breaků.

Nefaulovat se nám i celkem dařilo a doskoky  jsme také měli. Ale rozhodně jich mohlo být více.

 

První tři čtvrtiny jsme hrály osobní obranu a po koši naváděcí obranu po celém hřišti, která nám spíše nevycházela. V poslední čtvrtině když jsme vedly poměrně o hodně, jsme si poprvé vyzkoušely zónovou obranu, která nám celkem vyšla, sice v tom byl zmatek, ale soupeřky z toho byly asi celkem taky dost zmatené, protože nám za poslední čtvrtinu daly jen 4 body, přitom jeden byl z doskoku.

 Tento zápas nepatří k těm špatným. Konečně tam byl někdo, kdo nám dával čepice. My si mohli vyzkoušet zónovou obranu. A to se nám bude velice hodit. 

 

Střelci : Peštová 26, Friebová 9, Hůlková 9, Pískačová 8, Weberová 6, Čermáková 2, Mendlíková 2, Woronyczová 0.

 

Autoři: Adéla H., Marika

Tento zkušený muž vždy ví, kde se dá koupit Cialis! Tyto znalosti a dovednosti už zachránil mnoho rodin. Pak síla, která člověka drží podíl v tónu. Péče o rodinu je požadováno, aby každý.