Během minulého týdne sehrály děvčata Basket Pastelka U14 poslední zápasy krajského přeboru. V obou zápasech byl soupeř stejný Basket Poděbrady, se kterým měly bilanci 1:1. Ve čtvrtek 19.3. zajížděl soupeř k nám na Pastelku. Pokyny byly jasné ubránit hráčku Elišku Baumgartnerovou s průměrem 28,9 bodů na zápas, vybíhat do rychlých protiútoků a dobře doskakovat. Začátek zápasu byl vyrovnaný, děvčata dobře bránila, ale nedařila se střelba. První čtvrtina skončila 13:5. Od druhé čtvrtiny se děvčata začala prosazovat a v obraně nepolevila. V poločase svítilo na tabuli skóre 33:13. Druhá půlka se nesla v duchu druhé čtvrtiny a tak děvčata jednoznačně zvítězila 70:25. V zápase jsme dokonce vstřelily dvě trojky, což naznačuje tomu, že i zdálky si dívky začínají věřit.

Body: Hásová Terka 18 (1 trojka), Maňásková Zuzka 17, Baboráková Týna 9 (1 trojka), Demeterová Terka 6, Vágnerová Anička, Nováková Bára a Šípková Anička 4, Růžičková Olí, Červinková Nelča, Pavlíčková Verča a Krouská Káťa 2, Ulmanová Ála a Kótková Tamča.

V sobotu jsme zajížděly na palubovku Poděbrad. Poděbradský tým se od začátku vyznačoval zlepšenou obranou hodně zatáhlou do bedny, která boleslavským děvčatům činila problém prosadit se. I pastelky ale velmi dobře bránily, proto bylo skóre v první čtvrtině 9:9. Druhá čtvrtina byla velmi podobná, dokázaly jsme si ale vytvořit mírný náskok 4 bodů 17:21. Třetí čtvrtinu jsme vyhrály rozdílem 6 bodů, náskok byl už 10bodů a věřily jsme, že ve čtvrté čtvrtině Poděbrady zlomíme a náskok ještě navýšíme. Na začátku čtvrtiny se střelecky chytla Bára Nováková, které během prvních čtyř minut dala 10 bodů střelbou mimo bednu, zatímco soupeřky se nemohly prosadit. Nárůst ve skóre pokračoval, poslední čtvrtinu vyhrály boleslavačky 4:23 a tak zvítězily 29:58.

Body: Krouská Káťa 17, Nováková Barča 13, Maňásková Zuzka a Baboráková Týna 8, Ulmanová Ála, Pavlíčková Veča, Kótková Tamara, Demeterová Terka, Vágnerová Anička a Šípková Anička mají po 2bodech, Červinková Nelča.

Přestože soupeřky v krajském přeboru nemají odehraná všechna utkání, je jasné, že hráčky Basket Pastelka U14 se umístily v tabulce krajského přeboru na 3. místě.

Tento zkušený muž vždy ví, kde se dá koupit Cialis! Tyto znalosti a dovednosti už zachránil mnoho rodin. Pak síla, která člověka drží podíl v tónu. Péče o rodinu je požadováno, aby každý.