U11 2017/2018

 Příspěvky 3000,-  platbu zaslat do konce října na účet 238765492/0300, variabilní symbol je rodné číslo bez údaje za lomítkem. Do poznámek převodu prosíme uvést příjmení

  TRÉNINKY:   PO  16:30- 18:00 (malá tělocvična) ( Adamcová, Krajáková)

                        ČT 15:30-17:00 (Adamcová, Nezdařilová)

                         14:30-16:00 (Adamcová)

Trenérky:  Lucie Adamcová

       HRÁČI U11-
Scheithauerová Nicol
Tejnická Kristýna
Zatloukalová Nella
Adamcová Eliška
Paurová Pavlína
Hlöšková Sandra
Savchuk Olexandra
Vitovský Marek
Syrovátková Linda
Buriánková Tereza
Zvercová Eliška
Dvořáková Tereza
Kellerová Barbora
Strnadová Barbora
Rettová Pavla
Řezáčová Markéta
Schulzová Renata
Jenčík Jakub H
Devátá Aneta H

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                           KRAJSKÝ PŘEBOR

tabulka
1. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 16 16 0 1449:247 32
2. Basket Pastelka MB U11G(mix) 16 13 3 1081:365 29
3. Pandy Čelákovice U11G(mix) 16 13 3 989:493 29
4. BC Benešov U11G 16 10 6 627:594 26
5. BK Studánka Pardubice U11G 16 7 9 735:716 23
6. TJ Sokol Kladno U11G 16 7 9 622:814 23
7. TJ Sokol Pečky U11G(mix) 16 3 13 421:1151 19
8. BC Slaný U11G 16 3 13 483:908 19
9. BK Brandýs n. L.o.s. U11G 16 0 16 206:1325 16
 

 

                                                                                                     KVALIFIKACE O NÁRODNÍ FINÁLE:

tabulka
1. Basket Pastelka MB U11G (kv-18) 3 3 0 176:79 6
2. Basketbal Čelákovice U11G (kv-18) 3 0 3 79:176 3
1. kolo
1. Pastelka MB U11G (kv-18) - Basket Čelákovice U11G (kv-18) 39:29 (14:10 23:18 35:26)
2. Pastelka MB U11G (kv-18) - Basket Čelákovice U11G (kv-18) 65:20 (16:3 40:5 57:7)
2. kolo
3. Basket Čelákovice U11G (kv-18) - Pastelka MB U11G (kv-18) 30:72 (9:14 12:37 15:56)

 

                                                                              FINÁLE KVALIFIKACE O NÁRODNÍ FINÁLE:

tabulka
1. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G(kv-18) 4 4 0 210:129 8
2. Basket Pastelka MB U11G (kv-18) 4 0 4 129:210 4
1. kolo
5. ŠBK Sadská U11G(kv-18) - Pastelka MB U11G (kv-18) 64:26 (22:2 34:13 50:23)
6. ŠBK Sadská U11G(kv-18) - Pastelka MB U11G (kv-18) 46:29 (12:2 26:9 38:25)
2. kolo
7. Pastelka MB U11G (kv-18) - ŠBK Sadská U11G(kv-18) 32:44 (12:7 16:22 24:30)
8. Pastelka MB U11G (kv-18) - ŠBK Sadská U11G(kv-18) 42:56 (10:12 22:28 30:39)

 

                                                                  výsledky zápasů krajského přeboru:

23.09.2017 09:00 Basket Pastelka MB U11G(mix) Slaný U11G 74:13
23.09.2017 11:00 Basket Pastelka MB U11G(mix) Slaný U11G 81:10
30.09.2017 09:00 TJ Sokol Kladno U11G Basket Pastelka MB U11G(mix) 14:78
30.09.2017 11:00 TJ Sokol Kladno U11G Basket Pastelka MB U11G(mix) 18:48
14.10.2017 13:00 Basket Pastelka MB U11G(mix) Pandy Čelákovice U11G(mix) 32:33
14.10.2017 15:00 Basket Pastelka MB U11G(mix) Pandy Čelákovice U11G(mix) 37:21
28.10.2017 10:00 BC Benešov U11G Basket Pastelka MB U11G(mix) 27:63
28.10.2017 12:00 BC Benešov U11G Basket Pastelka MB U11G(mix) 11:33
11.11.2017 09:00 Basket Pastelka MB U11G(mix) ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 21:47
11.11.2017 11:00 Basket Pastelka MB U11G(mix) ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 41:35
25.11.2017 11:00 BK Studánka Pardubice U11G Basket Pastelka MB U11G(mix) 29:49
25.11.2017 13:00 BK Studánka Pardubice U11G Basket Pastelka MB U11G(mix) 20:50
09.12.2017 09:00 Basket Pastelka MB U11G(mix) BK Brandýs 108:11
09.12.2017 11:00 Basket Pastelka MB U11G(mix) BK Brandýs 101:16
16.12.2017 12:30 TJ Sokol Pečky U11G(mix) Basket Pastelka MB U11G(mix) 12:103
16.12.2017 14:30 TJ Sokol Pečky U11G(mix) Basket Pastelka MB U11G(mix) 21:67
14.01.2018 08:30 Slaný U11G Basket Pastelka MB U11G(mix) 6:81
14.01.2018 10:15 Slaný U11G Basket Pastelka MB U11G(mix) 8:68
03.02.2018 10:30 Pandy Čelákovice U11G(mix) Basket Pastelka MB U11G(mix) 36:72
03.02.2018 12:30 Pandy Čelákovice U11G(mix) Basket Pastelka MB U11G(mix) 24:40
17.02.2018 10:00 Basket Pastelka MB U11G(mix) BC Benešov U11G 51:16
17.02.2018 12:00 Basket Pastelka MB U11G(mix) BC Benešov U11G 24:16
21.02.2018 15:30 ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G Basket Pastelka MB U11G(mix) 56:39
21.02.2018 17:00 ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G Basket Pastelka MB U11G(mix) 51:39
25.03.2018 09:00 BK Brandýs Basket Pastelka MB U11G(mix) 6:88
25.03.2018 11:00 BK Brandýs Basket Pastelka MB U11G(mix) 6:79
05.04.2018 15:30 Basket Pastelka MB U11G(mix) TJ Sokol Kladno U11G 68:12
05.04.2018 17:00 Basket Pastelka MB U11G(mix) TJ Sokol Kladno U11G 59:18
08.04.2018 09:00 Basket Pastelka MB U11G(mix) TJ Sokol Pečky U11G(mix) 68:20
08.04.2018 11:00 Basket Pastelka MB U11G(mix) TJ Sokol Pečky U11G(mix) 58:21
14.04.2018 09:00 Basket Pastelka MB U11G(mix) BK Studánka Pardubice U11G 86:27
14.04.2018 11:00 Basket Pastelka MB U11G(mix) BK Studánka Pardubice U11G 74:26

 

 

TURNAJE:        Vánoční turnaj v Plzni: 1.MÍSTO