U14 2018/2019    Trenér: Jan Devátý

 

Tréninky:

PO  17:00 - 18:30                       

ST  17:30- 19:00

ČT  17:00 - 19:00 malá tělocvična

 

Soupiska hráček, číslo dresu.

Příjmení Jméno Č. dresu
Benešová Bibiana 6
Schulzová Markéta 9
Straková Tereza 10
Pangrácová  Adéla 12
Dalecká Iveta 13
Vlasáková Zuzana 14
Pangrácová Bára 15
Traspeová Tereza 16
Paurová Pavlína 17
Fadrhoncová Tereza 22
Smutná Kateřina 23
Kubínová Marie Anna 24
Šulcová Alžběta 25
Suchá Ema 32
Kerdová Lucie 33
Cyrany Veronika 55
Kubicová Petra 77
Matějková  Pavlína 99

 

 

mladší žákyně U14 / žákovská liga / ročník 2018/19 / Liga sk. B


tabulka
1. SLUNETA Ústí nad Labem 7 6 1 487:382 13
2. Pastelka MB 8 5 3 408:419 13
3. BK Kralupy junior 7 3 4 351:382 10
4. BK Brandýs nad Labem 6 1 5 291:362 7
5. HB Basket Praha 4 2 2 218:197 6
6. Basketbalová škola - Tygři Praha B 4 1 3 250:263 5
 

mladší žákyně U14 / žákovská liga / ročník 2018/19 / skupina C


tabulka
1. Sokol Hradec Králové 12 12 0 1507:365 24
2. Basketbalová škola - Tygři Praha 12 10 2 1050:581 22
3. Basketbal Sokol Horní Počernice 12 8 4 883:587 20
4. BK Studánka Pardubice 12 5 7 522:970 17
5. BK Brandýs nad Labem 12 4 8 448:909 16
6. Basketbalová škola - Tygři Praha B 12 3 9 516:965 15
7. Pastelka MB 12 0 12 366:915 12
 

 

Datum Družstvo domácích Družstvo hostů Skóre Název soutěže Název fáze
22.09.2018 12:00 BŠ Tygři Praha B Pastelka MB 69:45 žákovská liga skupina C
23.09.2018 14:00 BŠ Tygři Praha Pastelka MB 94:20 žákovská liga skupina C
06.10.2018 11:00 Pastelka MB BK Brandýs n.L. 36:58 žákovská liga skupina C
07.10.2018 12:00 Pastelka MB Basketbal Sokol H. Počernice 22:79 žákovská liga skupina C
20.10.2018 09:00 Sokol Nilfisk H. Králové Pastelka MB 111:20 žákovská liga skupina C
21.10.2018 15:00 Studánka Pardubice Pastelka MB 43:42 žákovská liga skupina C
17.11.2018 15:00 Pastelka MB BŠ Tygři Praha 29:113 žákovská liga skupina C
18.11.2018 13:00 Pastelka MB BŠ Tygři Praha B 35:68 žákovská liga skupina C
01.12.2018 10:00 Basketbal Sokol H. Počernice Pastelka MB 88:25 žákovská liga skupina C
02.12.2018 10:00 BK Brandýs n.L. Pastelka MB 37:34 žákovská liga skupina C
15.12.2018 13:00 Pastelka MB Studánka Pardubice 43:53 žákovská liga skupina C
16.12.2018 12:30 Pastelka MB Sokol Nilfisk H. Králové 15:102 žákovská liga skupina C
12.01.2019 17:00 Pastelka MB SLUNETA Ústí nad Labem 52:73 žákovská liga Liga sk. B
13.01.2019 16:30 Pastelka MB BKj. Kralupy n.V. 52:61 žákovská liga Liga sk. B
26.01.2019 13:00 BŠ Tygři Praha B Pastelka MB 73:83 žákovská liga Liga sk. B
27.01.2019 16:30 HB Basket Pastelka MB 32:36 žákovská liga Liga sk. B
09.02.2019 00:00 Pastelka MB BK Brandýs n.L. 43:31 žákovská liga Liga sk. B
10.02.2019 00:00 BK Brandýs n.L. Pastelka MB 35:46 žákovská liga Liga sk. B
09.03.2019 00:00 BKj. Kralupy n.V. Pastelka MB 58:37 žákovská liga Liga sk. B
10.03.2019 00:00 SLUNETA Ústí nad Labem Pastelka MB 56:59 žákovská liga Liga sk. B
23.03.2019 00:00 Pastelka MB HB Basket 23:70 žákovská liga Liga sk. B
24.03.2019 00:00 Pastelka MB BŠ Tygři Praha B