trenér: Dřevová Markéta,  tréninky: PO 18:30- 20.00  ST 16:00 - 17:30 (Dřevová)  ČT 17:00 - 18:30 (Dřevová, Nezdařilová

Print icon

U15- 2017/18 liga ( trenér Dřevová Markéta)

- 3.místo na mezinárodním turnaji v Ústí nad Orlicí (září)

- 3.místo na mezinárodním turnaji v Plzni ( prosinec)

-7.místo ve skupině B

- 3.místo ve skupině A

- 3.místo na mezinárodním turnaji v Ostravě ( březen)

 

 

tabulka
1. BK Brandýs nad Labem   14 0 1015:679 28
2. BK Strakonice   12 2 1053:672 26
3. Basket Pastelka MB   10 4 919:812 24
4. SLUNETA Ústí nad Labem   7 7 1016:860 21
5. Basket Říčany   6 8 865:913 20
6. BA Karlovy Vary   4 10 645:829 18
7. BK Horejsek Děčín   2 12 691:980 16
8. Basketbalová škola - Tygři Praha   1 13 711:1170 15
 
      2b.   3b.   celkem   TH
Cyrany V.     3     0     3     0/0 0.0%
Drábková D     39     0     39     16/6 37.5%
Havelková Z.     118     4     122     91/60 65.9%
Hůlková T.     7     3     10     18/7 38.9%
Hušková N.     60     1     61     39/17 43.6%
Klosová J.     31     0     31     22/8 36.4%
Křivská K.     2     0     2     4/1 25.0%
Makovcová E.     46     0     46     18/11 61.1%
Ondráčková V.     17     3     20     12/7 58.3%
Paurová D.     107     0     107     63/35 55.6%
Pražáková V.     25     0     25     36/24 66.7%
Vaňková K.     8     4     12     6/3 50.0%
Vitovská P.     177     3     180     152/82 53.9%
      640     18     658     477/261 54.7%
 

Print icon
Print icon
1. kolo
265. BK Strakonice - Basket Říčany 02.03.2018 17:00 88:39 (24:11 40:17 68:27)
     
266. BA K. Vary - Basketbalová škola - Tygři Praha 17.02.2018 16:00 69:44 (15:9 35:21 53:26)
     
267. Sluneta Ústí n.L. - BK Horejsek Děčín 15.03.2018 17:00 79:43 (26:6 48:18 68:26)
     
268. BK Brandýs n. L. - Pastelka MB 14.02.2018 18:00 63:58 (19:11 36:28 50:43)
     
2. kolo
269. BK Strakonice - BK Brandýs n. L. 06.01.2018 17:00 50:66 (14:18 35:30 42:46)
     
270. Basket Říčany - Pastelka MB 06.01.2018 16:00 79:80 (18:23 36:44 57:55)
     
271. BA K. Vary - Sluneta Ústí n.L. 21.02.2018 14:45 43:87 (12:15 21:33 31:60)
     
272. Basketbalová škola - Tygři Praha - BK Horejsek Děčín 06.01.2018 16:30 59:77 (18:19 30:35 37:57)
     
3. kolo
273. BK Strakonice - Pastelka MB 07.01.2018 10:30 60:46 (18:6 34:16 43:32)
     
274. Basket Říčany - BK Brandýs n. L. 07.01.2018 09:00 45:81 (8:17 20:45 32:65)
     
275. BA K. Vary - BK Horejsek Děčín 07.01.2018 11:00 67:56 (20:12 41:34 55:46)
     
276. Basketbalová škola - Tygři Praha - Sluneta Ústí n.L. 26.01.2018 16:15 48:85 (11:18 22:36 42:59)
     
4. kolo
277. BK Brandýs n. L. - Sluneta Ústí n.L. 20.01.2018 16:00 70:60 (18:12 30:28 55:40)
     
278. Pastelka MB - BK Horejsek Děčín 20.01.2018 16:00 80:43 (19:19 35:28 61:36)
     
279. BK Strakonice - BA K. Vary 20.01.2018 15:00 82:28 (21:6 40:12 58:19)
     
280. Basket Říčany - Basketbalová škola - Tygři Praha 20.01.2018 19:00 96:29 (19:3 36:5 57:20)
     
5. kolo
281. BK Brandýs n. L. - BK Horejsek Děčín 21.01.2018 12:45 102:39 (33:2 58:19 79:33)
     
282. Pastelka MB - Sluneta Ústí n.L. 21.01.2018 09:00 60:48 (18:11 29:17 48:35)
     
283. BK Strakonice - Basketbalová škola - Tygři Praha 21.01.2018 10:00 114:44 (19:11 55:21 82:28)
     
284. Basket Říčany - BA K. Vary 21.01.2018 15:00 59:57 (24:11 30:28 39:47)
     
6. kolo
285. BA K. Vary - BK Brandýs n. L. 03.02.2018 17:00 37:60 (5:19 16:25 22:47)
     
286. Basketbalová škola - Tygři Praha - Pastelka MB 03.02.2018 17:30 69:85 (15:23 35:49 54:70)
     
287. Sluneta Ústí n.L. - BK Strakonice 03.02.2018 14:00 58:72 (9:19 27:38 41:56)
     
288. BK Horejsek Děčín - Basket Říčany 03.02.2018 13:15 48:53 (10:16 26:31 37:48)
     
7. kolo
289. BA K. Vary - Pastelka MB 04.02.2018 10:00 40:51 (14:15 27:31 30:41)
     
290. Basketbalová škola - Tygři Praha - BK Brandýs n. L. 04.02.2018 14:00 66:105 (15:25 34:59 43:79)
     
291. Sluneta Ústí n.L. - Basket Říčany 04.02.2018 10:00 85:63 (24:13 43:30 63:47)
     
292. BK Horejsek Děčín - BK Strakonice 04.02.2018 09:00 35:94 (9:25 22:52 29:78)
     
8. kolo
293. Basket Říčany - BK Strakonice 28.02.2018 17:00 67:77 (16:22 40:42 54:63)
     
294. Basketbalová škola - Tygři Praha - BA K. Vary 18.02.2018 10:00 62:59 (8:15 28:28 46:42)
     
295. BK Horejsek Děčín - Sluneta Ústí n.L. 26.02.2018 18:30 53:79 (16:19 33:41 42:68)
     
296. Pastelka MB - BK Brandýs n. L. 15.02.2018 16:30 47:62 (10:13 22:21 37:45)
     
9. kolo
297. Pastelka MB - BK Strakonice 16.02.2018 18:00 54:80 (13:34 29:45 40:66)
     
298. BK Brandýs n. L. - Basket Říčany 03.03.2018 14:00 53:38 (14:6 23:12 33:21)
     
299. BK Horejsek Děčín - BA K. Vary 03.03.2018 10:00 41:52 (10:13 21:24 25:40)
     
300. Sluneta Ústí n.L. - Basketbalová škola - Tygři Praha 03.03.2018 08:30 92:58 (23:12 59:30 76:39)
     
10. kolo
301. BK Brandýs n. L. - BK Strakonice 04.03.2018 10:00 57:53 (19:16 27:33 42:43)
     
302. Pastelka MB - Basket Říčany 23.03.2018 18:00 74:61 (10:19 30:45 54:53)
     
303. Sluneta Ústí n.L. - BA K. Vary 21.02.2018 17:30 68:28 (23:10 39:16 54:22)
     
304. BK Horejsek Děčín - Basketbalová škola - Tygři Praha 04.03.2018 15:00 66:50 (17:11 36:27 51:41)
     
11. kolo
305. BK Horejsek Děčín - BK Brandýs n. L. 17.03.2018 09:00 62:73 (10:20 29:37 38:66)
     
306. Sluneta Ústí n.L. - Pastelka MB 17.03.2018 14:00 78:87 (24:24 37:47 58:67)
     
307. Basketbalová škola - Tygři Praha - BK Strakonice 17.03.2018 10:00 55:86 (13:12 22:46 38:65)
     
308. BA K. Vary - Basket Říčany 17.03.2018 09:20 58:36 (14:10 34:16 50:23)
     
12. kolo
309. Sluneta Ústí n.L. - BK Brandýs n. L. 18.03.2018 11:00 52:70 (12:18 25:27 33:51)
     
310. BK Horejsek Děčín - Pastelka MB 18.03.2018 13:00 52:73 (17:11 28:40 40:55)
     
311. BA K. Vary - BK Strakonice 17.03.2018 15:30 40:64 (14:15 23:39 29:55)
     
312. Basketbalová škola - Tygři Praha - Basket Říčany 18.03.2018 12:00 45:78 (16:16 27:43 33:59)
     
 
13. kolo
313. Pastelka MB - BA K. Vary 07.04.2018 15:00 53:32 (14:10 21:17 39:24)
     
314. BK Brandýs n. L. - Basketbalová škola - Tygři Praha 07.04.2018 12:00 (87:37) (22:6 46:17 68:23)
     
315. Basket Říčany - Sluneta Ústí n.L. 07.04.2018 09:00 (94:90) (14:16 38:37 60:66 81:81)
     
316. BK Strakonice - BK Horejsek Děčín 07.04.2018 18:00 (62:28) (17:6 33:14 48:20)
     
14. kolo
317. BK Brandýs n. L. - BA K. Vary 08.04.2018 13:00 (66:35) (20:10 35:16 52:26)
     
318. Pastelka MB - Basketbalová škola - Tygři Praha 08.04.2018 13:00 71:45 (20:11 41:17 57:39)
     
319. BK Strakonice - Sluneta Ústí n.L. 08.04.2018 09:30 (71:55) (15:14 36:28 50:46)
     
320. Basket Říčany - BK Horejsek Děčín 08.04.2018 16:00 (57:48) (17:12 35:33 52:42)