trenér: Dřevová Markéta,  tréninky: PO 18:30- 20.00    ČT 17:00 - 18:30  PÁ- 16:00-17:30

Print icon

kadetky U17 / liga / ročník 2018/19 / celostátní liga / play-out B


tabulka
3. BK Kralupy junior 13 7 6 875:916 20
4. TJ Slovan Litoměřice 12 7 5 610:584 19
5. Basket Říčany 12 6 6 843:775 18
6. Basket Pastelka MB 12 6 6 800:812 18
7. USK Praha B 12 6 6 770:799 18
8. Basket Severočesko 11 4 7 613:625 15
 

 

 

 

kadetky U17 / liga / ročník 2018/19 / celostátní liga / skupina B


tabulka
1. SLUNETA Ústí n.L. 12 10 2 889:762 22
2. BK Brandýs nad Labem 12 8 4 826:735 20
3. USK Praha B 12 7 5 811:811 19
4. Basket Říčany 11 6 5 789:775 17
5. BK Kralupy junior 11 5 6 724:753 16
6. TJ Slovan Litoměřice 12 4 8 596:635 16
7. Basket Pastelka MB 12 4 8 787:895 16
8. Basket Severočesko 12 3 9 635:691 15
 
 
Print icon
 
Datum Družstvo domácích Družstvo hostů Skóre Kolo Číslo zápasu Název soutěže Název fáze
19.05.2018 09:00 Pastelka MB Lokomotiva Liberec 84:29 1 1 kvalifikace o ligu skupina A
19.05.2018 16:00 Aritma Praha Pastelka MB 39:87 1 3 kvalifikace o ligu skupina A
06.10.2018 09:00 Pastelka MB Basket Říčany 57:74 2 64 celostátní liga skupina B
07.10.2018 14:00 Pastelka MB BK Brandýs n.L. 64:66 3 68 celostátní liga skupina B
20.10.2018 09:00 Slovan Litoměřice Pastelka MB 56:42 4 72 celostátní liga skupina B
21.10.2018 10:00 SLUNETA Ústí n. L. Pastelka MB 114:88 5 75 celostátní liga skupina B
03.11.2018 09:00 Pastelka MB BKj. Kralupy n.V. 79:76 6 78 celostátní liga skupina B
04.11.2018 15:00 Pastelka MB USK Praha B 73:84 7 82 celostátní liga skupina B
17.11.2018 10:00 Basket Severočesko Pastelka MB 53:54 1 58 celostátní liga skupina B
18.11.2018 15:00 Pastelka MB Basket Severočesko 68:62 8 86 celostátní liga skupina B
01.12.2018 16:00 BK Brandýs n.L. Pastelka MB 83:54 9 92 celostátní liga skupina B
02.12.2018 10:00 Basket Říčany Pastelka MB 98:104 10 96 celostátní liga skupina B
12.01.2019 09:00 Pastelka MB SLUNETA Ústí n. L. 59:73 11 99 celostátní liga skupina B
13.01.2019 08:00 Pastelka MB Slovan Litoměřice 45:56 12 104 celostátní liga skupina B
26.01.2019 16:00 USK Praha B Pastelka MB 48:73 13 106 celostátní liga skupina B
27.01.2019 14:00 BKj. Kralupy n.V. Pastelka MB 78:72 14 110 celostátní liga skupina B
09.02.2019 10:00 Pastelka MB Basket Severočesko 55:59 1 229 celostátní liga play-out B
23.02.2019 08:00 Pastelka MB BKj. Kralupy n.V. 78:68 3 235 celostátní liga play-out B
04.03.2019 18:00 Pastelka MB Slovan Litoměřice : 4 237 celostátní liga play-out B
09.03.2019 00:00 USK Praha B Pastelka MB : 5 240 celostátní liga play-out B
10.03.2019 00:00 Basket Říčany Pastelka MB : 6 243 celostátní liga play-out B
24.03.2019 00:00 Basket Severočesko Pastelka MB : 8 246 celostátní liga play-out B
06.04.2019 00:00 Slovan Litoměřice Pastelka MB : 9 249 celostátní liga play-out B
07.04.2019 00:00 BKj. Kralupy n.V. Pastelka MB : 10 252 celostátní liga play-out B
27.04.2019 16:00 Pastelka MB Basket Říčany : 11 255 celostátní liga play-out B
28.04.2019 08:30 Pastelka MB USK Praha B : 12 257 celostátní liga play-out B

 2017/18 liga ( U15- trenér Dřevová Markéta)

- 3.místo na mezinárodním turnaji v Ústí nad Orlicí (září)

- 3.místo na mezinárodním turnaji v Plzni ( prosinec)

-7.místo ve skupině B

- 3.místo ve skupině A

- 3.místo na mezinárodním turnaji v Ostravě ( březen)