trenér: Dřevová Markéta,  tréninky: 

 PO 18:30- 20.00  ÚT 18:30- 20:00  ČT 17:00 - 18:30   - kruhový trenink 1x za 14dní- hala

 

Datum Družstvo domácích Družstvo hostů Skóre Název soutěže Název fáze
18.05.2019 08:30 Basket Pastelka MB Loko Trutnov B 69:82 kvalifikace o ligu skupina B
18.05.2019 17:30 BKj. Kralupy n.V. Basket Pastelka MB 91:69 kvalifikace o ligu skupina B
28.09.2019 10:00 Basket Pastelka MB Loko Trutnov B 63:69 celostátní liga skupina B
29.09.2019 13:00 Basket Pastelka MB B. Jablonec n. N. 53:68 celostátní liga skupina B
12.10.2019 10:30 Basket Pastelka MB Sluneta Ústí n.L. 46:68 celostátní liga skupina B
13.10.2019 09:00 Basket Pastelka MB Slovan Litoměřice 59:54 celostátní liga skupina B
26.10.2019 13:00 Basket Slovanka B Basket Pastelka MB 104:38 celostátní liga skupina B
27.10.2019 12:00 Sokol Nusle B Basket Pastelka MB 58:68 celostátní liga skupina B
09.11.2019 09:30 BK Brandýs n.L. Basket Pastelka MB 100:41 celostátní liga skupina B
10.11.2019 08:00 Basket Pastelka MB BK Brandýs n.L. 48:79 celostátní liga skupina B
23.11.2019 14:30 B. Jablonec n. N. Basket Pastelka MB 90:51 celostátní liga skupina B
24.11.2019 13:30 Loko Trutnov B Basket Pastelka MB 80:59 celostátní liga skupina B
07.12.2019 09:00 Slovan Litoměřice Basket Pastelka MB 73:60 celostátní liga skupina B
08.12.2019 10:30 Sluneta Ústí n.L. Basket Pastelka MB 100:68 celostátní liga skupina B
11.01.2020 17:00 Basket Pastelka MB Sokol Nusle B 62:64 celostátní liga skupina B
12.01.2020 09:00 Basket Pastelka MB Basket Slovanka B 75:63 celostátní liga skupina B
25.01.2020 14:00 Basket Slovanka B Basket Pastelka MB 67:26 celostátní liga play-out B
26.01.2020 14:00 Sokol Nusle B Basket Pastelka MB 74:43 celostátní liga play-out B
08.02.2020 13:30 Loko Trutnov B Basket Pastelka MB : celostátní liga play-out B
22.02.2020 00:00 Basket Pastelka MB Sluneta Ústí n.L. : celostátní liga play-out B
23.02.2020 00:00 Basket Pastelka MB Slovan Litoměřice : celostátní liga play-out B
07.03.2020 00:00 Basket Pastelka MB Sokol Nusle B : celostátní liga play-out B
08.03.2020 00:00 Basket Pastelka MB Basket Slovanka B : celostátní liga play-out B
22.03.2020 00:00 Basket Pastelka MB Loko Trutnov B : celostátní liga play-out B
04.04.2020 00:00 Slovan Litoměřice Basket Pastelka MB : celostátní liga play-out B
05.04.2020 00:00 Sluneta Ústí n.L. Basket Pastelka MB : celostátní liga play-out B