ŽENY II.LIGA

2017/2018 

Trenér: Jan Devátý                                                                                  

Print icon

    - Pastelka MB 11.02.2018       historie
   HRÁČKY žen II.ligy:
Vinšová Veronika
Dřevová Markéta
Houšková Markéta
Nezdařilová Hana
Peštová Kateřina
Sopirjaková Alena
Krajáková Hana
Kolářová Lucie
Matulková Tereza
Paurová Iva
Vitovská Iveta
Nováková Barbora
Hásová Tereza
Čmejrková Barbora
Poživilová Tereza

 

 

 

 

 

 

ženy / 2. liga / ročník 2017/18 / skupina A


tabulka
1. Basket Pastelka MB          16 14 2 1340:932 30
2. BK Kralupy - Junior 16 13 3 1285:889 29
3. BK Levhartice Chomutov 16 12 4 1075:897 28
4. BK Strakonice B 16 12 4 1090:842 28
5. Slovan Litoměřice 16 9 7 995:949 25
6. HB Basket Praha 16 5 11 896:1115 21
7. BC Benešov 16 4 12 889:966 20
8. DBaK 16 3 13 843:1249 19
9. BK Klatovy 16 0 16 741:1315 16
 

 

 

ženy / 2. liga / ročník 2017/18 / finálová skupina


tabulka
1. BA Sparta 14 12 2 1094:769 26
2. Basket Pastelka MB 14 11 3 1003:903 25
3. BK Strakonice B 14 8 6 851:866 22
4. BK Levhartice Chomutov 14 7 7 842:883 21
5. TJ OP Prostějov 14 6 8 932:890 20
6. BK Kralupy - Junior 14 5 9 869:915 19
7. Basketball Nymburk B 14 4 10 846:1029 18
8. Basket Poděbrady 14 3 11 771:953 17
 

Print icon

1. kolo
1. HB Basket - BC Benešov 61:49 (6:15 26:29 44:46)
     
2. BK Strakonice B - Junior Kralupy 52:83 (19:22 28:49 45:63)
     
3. DBaK - Slovan Litoměřice 54:74 (17:12 38:27 43:59)
     
4. BK Klatovy - Levhartice Chomutov 49:63 (16:16 25:29 42:46)
     
2. kolo
5. BK Strakonice B - Pastelka MB 55:68 (17:22 30:39 38:48)
     
6. DBaK - Levhartice Chomutov 69:106 (15:21 35:53 59:73)
     
7. BK Klatovy - Slovan Litoměřice 56:60 (5:15 26:32 41:44)
     
3. kolo
8. Slovan Litoměřice - Levhartice Chomutov 45:74 (8:23 21:37 41:55)
     
9. Junior Kralupy - DBaK 98:44 (29:14 45:26 78:33)
     
10. Pastelka MB - BK Klatovy 101:66 (32:13 52:32 83:54)
     
11. HB Basket - BK Strakonice B 62:72 (12:16 27:29 44:48)
     
4. kolo
12. Junior Kralupy - BK Klatovy 100:36 (29:10 61:14 80:27)
     
13. Pastelka MB - DBaK 96:48 (28:7 52:24 72:28)
     
14. BC Benešov - BK Strakonice B 48:62 (14:21 19:41 27:49)
     
5. kolo
15. DBaK - HB Basket 51:57 (11:13 19:36 34:45)
     
16. BK Klatovy - BC Benešov 50:65 (19:12 28:29 38:48)
     
17. Slovan Litoměřice - Junior Kralupy 53:73 (16:16 29:43 39:50)
     
18. Levhartice Chomutov - Pastelka MB 52:79 (15:24 29:45 42:65)
     
6. kolo
19. DBaK - BC Benešov 47:70 (4:20 15:38 31:56)
     
20. BK Klatovy - HB Basket 47:68 (20:19 28:37 41:52)
     
21. Slovan Litoměřice - Pastelka MB 48:73 (8:26 17:44 32:54)
     
22. Levhartice Chomutov - Junior Kralupy 52:71 (17:15 27:37 40:56)
     
7. kolo
23. Junior Kralupy - Pastelka MB 79:66 (18:21 36:41 58:52)
     
24. HB Basket - Slovan Litoměřice 60:72 (7:20 22:34 45:53)
     
25. BC Benešov - Levhartice Chomutov 45:67 (12:21 23:37 35:54)
     
26. BK Strakonice B - DBaK 83:35 (16:9 41:20 62:28)
     
8. kolo
27. HB Basket - Levhartice Chomutov 44:80 (16:22 22:35 34:56)
     
28. BC Benešov - Slovan Litoměřice 47:60 (9:12 19:29 36:40)
     
29. BK Strakonice B - BK Klatovy 67:41 (18:8 34:15 48:28)
     
9. kolo
30. DBaK - BK Klatovy 63:53 (16:7 36:24 51:38)
     
31. Slovan Litoměřice - BK Strakonice B 56:51 (16:8 23:14 32:37)
     
32. Junior Kralupy - HB Basket 76:56 (12:14 31:25 54:43)
     
33. Pastelka MB - BC Benešov 73:54 (20:12 37:24 61:39)
     
10. kolo
34. Levhartice Chomutov - BK Strakonice B 74:50 (18:10 31:20 51:21)
     
35. Junior Kralupy - BC Benešov 70:67 (19:23 39:39 59:56)
     
36. Pastelka MB - HB Basket 83:52 (26:10 44:23 57:36)
     
11. kolo
37. Pastelka MB - BK Strakonice B 49:71 (18:12 33:33 41:51)
     
38. Levhartice Chomutov - DBaK 63:40 (21:7 37:19 51:29)
     
39. Slovan Litoměřice - BK Klatovy 81:39 (16:6 38:21 60:32)
     
12. kolo
40. BC Benešov - HB Basket 60:61 (13:10 26:25 39:50)
     
41. Junior Kralupy - BK Strakonice B 59:66 (24:18 37:38 47:51)
     
42. Slovan Litoměřice - DBaK 80:54 (21:9 40:33 64:39)
     
43. Levhartice Chomutov - BK Klatovy 87:40 (22:4 42:17 67:25)
     
13. kolo
44. BK Klatovy - Junior Kralupy 56:109 (19:26 26:57 39:79)
     
45. DBaK - Pastelka MB 72:127 (14:36 38:62 54:88)
     
46. BK Strakonice B - BC Benešov 83:51 (24:12 39:26 54:43)
     
14. kolo
47. Levhartice Chomutov - Slovan Litoměřice 65:59 (19:17 30:31 44:42)
     
48. DBaK - Junior Kralupy 40:114 (12:26 25:54 39:90)
     
49. BK Klatovy - Pastelka MB 53:106 (16:19 28:52 49:75)
     
50. BK Strakonice B - HB Basket 83:29 (18:4 35:9 61:20)
     
15. kolo
51. BC Benešov - DBaK 63:38 (19:11 35:16 55:23)
     
52. HB Basket - BK Klatovy 76:32 (23:16 41:25 55:26)
     
53. Pastelka MB - Slovan Litoměřice 77:62 (21:9 41:23 56:47)
     
54. Junior Kralupy - Levhartice Chomutov 54:56 (14:15 30:32 49:39)
     
16. kolo
55. HB Basket - DBaK 48:72 (14:20 23:34 38:53)
     
56. BC Benešov - BK Klatovy 89:32 (25:5 41:18 66:21)
     
57. Junior Kralupy - Slovan Litoměřice 75:61 (17:21 34:36 52:49)
     
58. Pastelka MB - Levhartice Chomutov 82:53 (23:9 41:27 62:37)
     
17. kolo
59. Levhartice Chomutov - HB Basket 81:57 (25:14 42:27 59:40)
     
60. Slovan Litoměřice - BC Benešov 59:41 (16:11 35:26 45:37)
     
61. BK Klatovy - BK Strakonice B 38:105 (13:27 13:26 6:27)
     
18. kolo
62. Pastelka MB - Junior Kralupy 81:62 (21:15 36:22 63:37)
     
63. Slovan Litoměřice - HB Basket 63:47 (20:6 32:20 46:34)
     
64. Levhartice Chomutov - BC Benešov 56:50 (15:18 29:28 42:35)
     
65. DBaK - BK Strakonice B 41:64 (8:20 15:39 31:53 )
     
19. kolo
66. BK Strakonice B - Levhartice Chomutov (63:46) historie
     
67. BC Benešov - Junior Kralupy (40:57) (14:17 25:9 32:44)
     
68. HB Basket - Pastelka MB (55:89) (8:28 23:50 36:71 55:89)
     
20. kolo
69. BK Klatovy - DBaK       historie
     
70. BK Strakonice B - Slovan Litoměřice (63:62) (10:17 19:29 41:42)
     
71. HB Basket - Junior Kralupy       historie
     
72. BC Benešov - Pastelka MB (50:90) (13:28 24:47 36:72)
     
 
  Pastelka MB Basket Poděbrady : 81:48 finálová skupina
  Pastelka MB Basketball Nymburk B : 75:61 finálová skupina
  Prostějov Pastelka MB : 64:72 finálová skupina
  BA Sparta Pastelka MB : 101:53 finálová skupina
24.03.2018 00:00 Pastelka MB BA Sparta : 70:60 finálová skupina
25.03.2018 13:00 Pastelka MB Prostějov : 77:67 finálová skupina
14.04.2018 00:00 Basketball Nymburk B Pastelka MB : 62:77 finálová skupina
15.04.2018 00:00 Basket Poděbrady Pastelka MB : 68:73 finálová skupina