ŽENY I.LIGA- ŠKO- ENERGO MLADÁ BOLESLAV

2018/19

Trenér: René Štěpánek       

 

máme i Facebookové stránky:

Basket Pastelka Mladá Boleslav 

                                                            

   HRÁČKY žen I.ligy:
Dřevová Markéta
Houšková Markéta
Nezdařilová Hana
Peštová Kateřina
Kolářová Lucie
Matulková Tereza
Vitovská Iveta
Šípová Lenka
Vondráčková Tereza
Růžková Simona
Vitovská Pavlína
Havelková Zuzana
Drábková Dominika

ženy / 1. liga / ročník 2018/19 / základní část


 

tabulka
1. USK Praha 12 9 3 900:789 21
2. BK Studánka Pardubice 12 8 4 844:740 20
3. ŠKO-ENERGO MB 12 8 4 936:862 20
4. TJ Sokol Pečky 12 7 5 839:797 19
5. BK Žabiny Brno B 11 8 3 825:785 19
6. Aritma Praha 12 6 6 888:845 18
7. Bižuterie Jablonec n.N. 11 6 5 766:755 17
8. BA Sparta 12 5 7 870:877 17
9. Sokol Nusle 12 5 7 893:904 17
10. BK Havířov 12 5 7 810:893 17
11. KP Brno B 12 2 10 749:890 14
12. SK UP Olomouc 12 2 10 793:976 14
 

 

 
Datum Družstvo domácích Družstvo hostů Skóre Název soutěže
22.09.2018 16:00 Ško-Energo MB KP Brno B 82:60 1. liga
23.09.2018 09:00 Ško-Energo MB Žabiny Brno B 83:73 1. liga
06.10.2018 17:00 Sokol Nusle Ško-Energo MB 56:68 1. liga
07.10.2018 09:00 Ško-Energo MB USK Praha 87:83 1. liga
20.10.2018 18:15 BK Havířov Ško-Energo MB 68:82 1. liga
21.10.2018 10:00 SK UP Olomouc Ško-Energo MB 62:97 1. liga
03.11.2018 19:00 Sokol Pečky Ško-Energo MB 77:61 1. liga
04.11.2018 12:00 Studánka Pardubice Ško-Energo MB 83:62 1. liga
14.11.2018 18:00 BC Benešov Ško-Energo MB 63:80 Nilfisk Český pohár
17.11.2018 17:30 Ško-Energo MB BA Sparta 78:84 1. liga
18.11.2018 10:30 Ško-Energo MB Aritma Praha 81:69 1. liga
30.11.2018 16:30 KP Brno B Ško-Energo MB 74:85 1. liga
01.12.2018 10:00 Žabiny Brno B Ško-Energo MB 73:70 1. liga
14.12.2018 18:00 Ško-Energo MB B. Jablonec n. N. : 1. liga
15.12.2018 00:00 B. Jablonec n. N. Ško-Energo MB : 1. liga
19.12.2018 19:00 Ško-Energo MB Slovanka MB : Nilfisk Český pohár
12.01.2019 00:00 USK Praha Ško-Energo MB : 1. liga
13.01.2019 00:00 Ško-Energo MB Sokol Nusle : 1. liga
26.01.2019 00:00 Ško-Energo MB SK UP Olomouc : 1. liga
27.01.2019 00:00 Ško-Energo MB BK Havířov : 1. liga
09.02.2019 00:00 Ško-Energo MB Studánka Pardubice : 1. liga
10.02.2019 00:00 Ško-Energo MB Sokol Pečky : 1. liga
23.02.2019 18:00 Aritma Praha Ško-Energo MB : 1. liga
24.02.2019 00:00 BA Sparta Ško-Energo MB : 1. liga